KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13342088
nr 1334 2088
Gösta Bohm
(1890-1981), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Röd port", 1964. Olja på pannå, 31x24cm
Gösta Bohm, svensk målare född 1890, död 1981.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 juni 2020
kl 19:11:30
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)